More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení páni,

snímače na báze vírivých prúdov spoločnosti Micro-Epsilon sú výnimočne presným riešením merania vzdialenosti medzi senzormi založenými na príncípe elektro-magnetickej indukcie. Poskytujú spoľahlivé výsledky merania aj v náročných priemyselných prostrediach s vysokou presnosťou a rýchlosťou. Séria eddyNCDT 3001 je navrhnutá pre aplikácie, kde svojim výkonnom a už nepostačujú konvenčné indukčné snímače. V novom vyhotovení so závitovým púzdrom sú k dispozícii väčšie meracie rozsahy, čím sa významne rozšírili možnosti nasadenia snímačov eddyNCDT 3001.

Ako vždy, sme pripravení zodpovedať Vaše otázky:
Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedúci oddelenia predaja

 

Nové vyhotovenie snímačov na báze vírivých prúdov

Snímače pracujúce na princípe vírivých prúdov série eddyNCDT 3001 sú už k dispozícii aj vo vyhotovení so závitom M18 a meracími rozsahmi 6 a 8 mm. Ponuka modelov s vyšším rozsahom ešte viac otvára nasadenie vírivých prúdov pre presné meranie vzdialenosti v nepriaznivom priemyselnom prostredí, kde sa nachádzajú nečistoty, mazivá a to často pri zýšených teplotách. Séria eddyNCDT 3001 je určená pre nasadenie v OEM aplikáciách, poskytuje priaznivý pomer ceny a výkonu.

icon-link-nl-rot

 

ILD1420 - kontrola hĺbky razenia sériových čísel

Sériové čísla karosérie automobilov sa vyznačujú razením. Umožňujú jednoznačnú celosvetovú identifikáciu auta. Hĺbka samotného razenia je kritická z pohľadu kvality a bezpečnosti identifikácie. Snímače ILD1420 umožňujú spoľahlivé meranie hĺbky vylisovania vďaka miniatúrnemu meraciemu bodu. Malé kompaktné telo senzora umžňuje jeho robotické použite v stiesnených priestoroch karosérie.

icon-link-nl-rot

 

Moderné monitorovanie teploty pri spracovaní kovov

Infračervená kamera thermoIMAGER TIM M1 je určená pre sledovanie teploty pri spracovaní kovov, napríklad pri ich tavení, vytvrdzovaní a tvárnení. Pre aplikácie s laserovým zváraním sú k dispozíci špciálne modely s blokovacím filtrom. Nová verzia softvéru TIMconnect ponúka zjednodušené ovládania a rozšírené funkcie.

icon-link-nl-rot

 

Nové funkcie testerov mechanických vlastností materiálov UMZ 3K

Micro-Epsilon je aj výrobcom obľúbených zariadení pre testovanie mechanických vlastností materiálov s označením UMZ. Umožňujú meranie pevnosti v tlaku, ťahu, ohybe, strihu, vrstve a pod. Skúšky aj tlakové adaptéry je možné prispôsobiť požiadavke zákazníka. UMZ môže pracovať samostatne alebo pomocou pripojeného PC a špecializovaného softvéru. Skúšobné zariadenia, známe aj ako trhačky, sa používajú pri nepretržitej kontrole vyrábaného sortimentu, ako aj na výskumných a vývojových pracoviskách. Pre najpredávanejšie modely UMZ 3K a 5K pribudli hardvérové a sotwérové vylepšenia, ako napríklad komunikačný bezdrôtový displej, kompenzácia tlaku a teploty, ďalšie druhy skúšok, atď.

icon-link-nl-rot

 
 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz