More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení páni,

dnes by sme Vám chceli predstaviť svetovo unikátne laserové triangulačné snímače vzdialenosti. Inovatívne modely optoNCDT 1320 a 1420 definujú novú, vlastnú, triedu senzorov. Snímače sú v miniatúrnom kompaktnom púzdre s integrovaným kontrolérom. Ich nastavenie je rýchle a komfortné. Merajú rýchlo a s vysokou presnosťou.Senzory ILD 1320 a 1420 sú ideálne pre procesnú automatizáciu, monitorovanie zariadení a OEM aplikácie.

Ako vždy, sme pripravení zodpovedať Vaše otázky:
Všetky kontaktné údaje nájdete tu.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedúci oddelenia predaja

 

Prvý na svete: kompaktné a presné laserové snímače

Triangulačné snímače optoNCDT 1320 a 1420 predstavujú novú generáciu laserových optických inteligentných snímačov. Miniatúrne kompatkné púzdro s integrovanou riadicou elektronikou umožňuje ich použitie pre rôzne aplikácie s obmedzeným priestorom pre montáž a požiadavkou na vysokú presnosť merania. Pre túto triedu senzorov je použitý nový spôsob nastavenia a komunikácie a to cez funkčné tlačidlá a webové rozhranie.

icon-link-nl-rot

 

Profilový skener s 10 mm rozsahom a modrým laserom

Micro-Epsilon predstavuje nový laserový profilový skener LLT 29xx-10BL. Merací rozsah 10 mm a 1280 bodov v jednom profile prináša rozlíšenie v osi X len 7.8 µm. Tento model bude vynikať v aplikáciách náročných na vysokú presnosť a rozlíšenie: presná mechanika, elektronika a medicína. Snímač LLT 29xx-10 BL pracuje s modrým laserom, je vhodný na meranie oproti kovovým povrchom. Snímač nepotrebuje externú vyhodnocovaciu jednotku, namerané dáta posiela priamo do PC alebo PLC.

icon-link-nl-rot

 

scanCONTROL - nové funkcie a softvérové nástroje

Softvér scanCONTROL Configuration Tools slúži pre nastavenie skenerov a konfiguráciu meracích úloh pre SMART verzie. Najnovšia verzia 4.2 obsahuje množstvo vylepšení a úplne nových funkcií, vrátane možnosti prepočítaných dát pri náklone skenera a zobrazenie centrálnej pozície. Okrem toho sú možné matematické a logické operácie nad rôznymi súčasne prebiehajúcimi meracími úlohami. Taktiež pribudlo zobrazenie hodnôt do časových grafov.

icon-link-nl-rot

 

Inšpekcia pri výrobe airbagov pomocou profilových skenerov

Funkčné a opticky dokonalé - to sú dve dôležité požiadavky kladené na šitie krytov airbagov . V priebehu výrobného procesu je poloha stehov kontrolovaná pomocou laserového profilového skenera scanCONTROL 2910-25. Merané a kontrolované sú samotné stehy, vzdialenosť a výškové pomery spodného a horného krytu. Skenery, na rozdiel od kamier, nemajú problém s kontrastom a farbou snímaného materiálu.

icon-link-nl-rot

 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz