More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení pánové.

rádi bychom Vám představili světově unikátní laserové trianguláční snímače vzdálenosti. Inovativní modely optoNCDT 1320 a 1420 definují novou vlastní třídu senzorů. Snímače jsou v miniaturním kompaktním pouzdře s integrovanou řídící jednotkou. Jejich nastavení je rychlé a komfortní. Měří rychle a s vysokou přesností. Senzory ILD 1320 a 1420 jsou ideální pro procesní automatizaci, monitorování zařízení a OEM aplikace.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy:
Veškeré kontakty naleznete zde.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje

 

První na světě: kompaktní a přesné laserové snímače

Triangulační snímače optoNCDT 1320 a 1420 představují novou generaci laserových optických inteligentních snímačů. Miniaturní kompaktní pouzdro s integrovanou řídící elektronikou umožňuje jejich použití pro různé aplikace s omezeným prostorem pro montáž a požadavkem na vysokou přesnost měření. Pro tuto třídu senzorů je použit nový způsob nastavení a komunikace a to přes funkční tlačítka a webové rozhraní.

icon-link-nl-rot

 

Profilový skener s 10 mm rozsahem a modrým laserem

Micro-Epsilon představuje nový laserový profilový skener LLT 29xx-10BL. Měřicí rozsah 10 mm a 1280 bodů v jednom profilu přináší rozlišení v ose X jen 7.8 µm. Tento model bude vynikat v aplikacích náročných na vysokou přesnost a rozlišení: přesná mechanika, elektronika a medicína. Snímač LLT 29xx-10 BL pracuje s modrým laserem a je vhodný pro měření proti kovovým povrchům. Snímač nepotřebuje externí vyhodnocovací jednotku, naměřená data posílá přímo do PC nebo PLC.

icon-link-nl-rot

 

scanCONTROL - nové funkce a softwarové nástroje

Software scanCONTROL Configuration Tools pro SMART verze slouží pro nastavení a konfiguraci měřících úloh. Nejnovější verze 4.2 obsahuje řadu vylepšení a zcela nové funkce, včetně možnosti přepočtu dat při náklonu skeneru a zobrazení centrální pozice. Lze využít matematické a logické operace s již probíhajícími měřícími úlohami. Přibylo zobrazení hodnot do časových grafů.

icon-link-nl-rot

 

Inspekce při výrobě airbagů pomocí profilových skenerů

Funkční a opticky dokonalé - to jsou dva důležité požadavky kladené na šití krytů airbagů. V průběhu výrobního procesu je poloha stehů kontrolována pomocí laserového profilového skeneru scanCONTROL 2910-25. Měřeny a kontrolovány jsou samotné stehy, vzdálenost a výškové poměry spodního a horního krytu. Skenery nemají na rozdíl od kamer problém s kontrastem a barvou snímaného materiálu.

icon-link-nl-rot

 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz