More Precision  -  MICRO-EPSILON

Vážené dámy, vážení pánové.

vysoká přesnost v drsném průmyslovém prostředí - to je nejvýstižnější charakteristika nové série snímačů vzdálenosti eddyNCDT 3005. Díky nové konfiguraci určené zejména pro OEM aplikace a zabudování do strojů si zachovává typické vlastnosti snímačů vířivých proudů: odolnost proti vysokým teplotám a tlakům, rychlost a přesnost řádově v jednotkách mikrometrů. Měření není ovlivňováno nečistotami ani olejem. Instalace eddyNCDT 3005 je jednoduchá a cena velmi příznivá.

Jako vždy se těšíme na Vaše dotazy:
Veškeré kontakty naleznete zde.

S úctou
Signature of Václav Zárybnický

Ing. Václav Zárybnický
Vedoucí oddělení prodeje

 

Kompaktnost, odolnost a snadná montáž.

Konvenční měřící systémy vzdálenosti narážejí na problém při požadavku jejich použití ve velmi těžkém průmyslovém prostředí. Kompaktní snímače eddyNCDT 3005 jsou navrženy pro měření právě v takových těžkých podmínkách a nabízejí výjimečný poměr cena/výkon.

icon-link-nl-rot

 

Připojení profilových skenerů scanCONTROL do LabVIEW

MICRO-EPSILON zpřístupnil nové přístrojové ovladače LabVIEW, verzi 2.4. Umožňují přímou integraci laserových profilových skenerů scanCONTROL do systému LabVIEW a následné zpracování dat.

icon-link-nl-rot

 

TIM M1: termokamera pro horké kovy

Měřící termokamera thermoIMAGER TIM M1 je navržena zejména pro měření horkých a roztavených kovů. Kamera pracuje s krátkou vlnovou délkou záření 1μm a proto je vhodná pro řízení indukčního ohřevu, tváření kovů a pro metalurgii.

icon-link-nl-rot

 

Přesné měření barev při výrobě plastů

Při výrobě plastů vstřikováním se mění barva plastu důsledkem chlazení. Stálost barevného odstínu musí však být dodržena a proto je nutné barvu výrobků a polotovarů měřit. Dosud bylo běžným postupem offline měření každého n-tého vzorku, čímž nebylo možné zajistit 100% barevnou stálost. Řešením je bezkontaktní systém colorCONTROL ACS, který umožňuje inline měření každého vyrobeného kusu.

icon-link-nl-rot

 

Navštivte nás na MSV Brno

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu MSV Brno, 14.-18.9. 2015. Na našem stánku č. 18 v pavilonu C Vám představíme novinky z oblasti měření vzdálenosti, polohy, tloušťky, průměru a profilu. Budete si moci vyzkoušet nové termovizní kamery a bezkontaktní video teploměry. Pokud Vás zajímá přesné bezkontaktní měření barev, řešením jsou nové měřící systémy ACS7000. Rádi Vás přivítáme i na veletrhu ELO SYS v Trenčíně, 13.-16.10. 2015, hala 7, stánek 32. Těšíme se na setkání!

icon-link-nl-rot

 

Tiráž:
   
Adresa: MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.
  Na Libuši 891
  391 65 Bechyně, Česká republika
   
Tel.: +420 381 213 011-2
Fax: +420 381 211 060
   
E-Mail: info@micro-epsilon.cz
Internet: www.micro-epsilon.cz